+90(312) 460-11-41

Haritadan Yol Tarifi

 

Kurumsal Bilgiler Hizmetler

  Hizmetler

  İncek'te kır düğününden nişanlara ,nikaha ,iftar yemeklerinden şirket yemeklerine ve kurumsal organizasyonlara 5000 kişiye kadar ev sahipliği yapabilecek yeni bir tesis. Sizleri bu özel mekanda hayatınızın en güzel anlarını,  unutulmaz organizasyonlarını yaşamaya davet ediyoruz.

  Düğün

  En mutlu gününüzü, en özel kır düğünü tesisinde unutulmaz kılarken bahçesinde ceylanları dolaştığı bu özel mekan size ve sevdiklerinize mutlu dakikalar vaad ediyor. HasBahçe'de düğün ve nikah törenleri masal gibi yaşanıyor. Bu güzel güne lütfen çocuklarınızı da getiriniz. HasBahçe'de onlar için oyun alanları, merakla izleyecekleri doğa dostu çiftlik hayvanları ve özel palyaço gösterisi var. Onlar da unutulmaz bir gün yaşayacaklar. Ayrıca sünnet düğünü törenleri de gerçekleştirebileceğiniz HasBahçe'de oğlunuzun bir ömür mutlulukla hatırlayacağı özel organizasyonlarla ona en güzel hediyeyi verebilirsiniz.

  Kurumsal Organizasyonlar

  Şirket yemekleri ve piknikleri, etkinlikler, seminerler ve özel toplantılar yapabileceğiniz Hasbahçe size benzersiz doğasında etkili ve başarılı organizasyonlar vaad ediyor.

   

   

   

   

  Kutlama

  Nişan, doğum günü partisi, ödül törenleri, mezuniyet ve arkadaş kutlamaları HasBahçe'de yeniden anlam kazanıyor. Sürpriz organizasyonlarla gününüze neşe katacak etkinlikler sizi hafızalardan silinmeyecek bir güne davet ediyor.

    

  VIP Davetler

  İftar yemekleri, üst düzey iş yemekleri, konuk ağırlama cemiyet toplantıları gibi size özel seçenekler sunan HasBahçe Ankara'nın yeni cazibe merkezi.

Duyurular

 • HasBahçe'ye Hoş Geldiniz!

   Ankara'nın toplam 20.000 m² alana sahip en büyük organizasyon ve etkinlik mekanı HasBahçe tüm güzelliği ve doğasıyla hizmetinizde. Masalları andıran güzellikteki tesisimiz görülmeye değer bir atmosfer. Devamını Oku !

 • Özel Günler

  HasBahçe'de düğün ve nikah törenleri masal gibi yaşanıyor. En güzel anınızda mutluluğunuza eşlik eden kuş sesleri ve etrafınızdaki ceylanlarla, HasBahçe'de size ayrıcalıklı bir dünya sunuyoruz.

 • 2014 Sezonu

  2014 Haftasonları bitmek üzere..